Lonely

iPhone ve iPad için Sosyal Ağ Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.7 MB
  • Sürüm 1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici HouseLabs

Lonely indir. Sosyal Ağ kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Tamamen yerli bir girişim olan ve iPhone ile iPad cihazlar için geliştirilen Lonely uygulamasını özellikle yalnız kalmış veya kendisini yalnız hisseden kullanıcılar çok sevecek.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Lonely, sosyal ağ türünde bir uygulama olup kullanıcıların birbirleri ile yalnızlıklarını paylaşmasına ve tüm dünyadan arkadaşlar edinmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Uygulama sayesinde kullanıcılar herhangi bir yerden istedikleri zaman mobil cihazlarını kullanarak diğer kullanıcılar ile duygularını kolay bir şekilde paylaşabilmektedirler.

Küresel bir uygulama olarak da geliştirilen Lonely'de İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca gibi 8 farklı dil desteğini bulabileceğiniz uygulamada İspanya'da yaşayan bir kullanıcı uygulama üzerinden gönderilen paylaşımları İspanyolca dilinde görüntüleyebilmekle beraber orada bulunan kullanıcılar ile doğrudan iletişime geçebilmektedirler.

Twitter hesabını kullanarak yalnızlığının çığlığını duyurmak isteyen her kullanıcının mutlaka denemesi gereken Lonely, ayrıca kendisini sizin gibi hisseden insanlar ile de iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır.

Lonely indir